Wyszukiwarka ksiąg wieczystych
Strona główna
(current)
Szukaj ksiąg wieczystych
Twoje konto
Pomoc i kontakt
Najczęściej zadawane pytania
Odzyskanie hasła do konta
Skontaktuj się z nami
Regulamin i polityka prywatności
Księgi wieczyste
Kwidzyn
Nie znasz adresu? Wyszukaj po numerze działki
Księgi wieczyste
Po adresie
woj. pomorskie
pow. kwidzyński
gm. Kwidzyn
Kwidzyn
Wybierz ulicę, na której chcesz odnaleźć nieruchomość:
A
B
C
D
E
F
G
H
I
L
Ł
K
J
M
N
O
P
R
S
Ś
T
U
W
Z
Ź
Ż
0-9
Akacjowa
Baczyńskiego (Krzysztofa Kamila)
Basztowa
Batalionów Chłopskich
Bema
Bolesława Chrobrego
Bolesława Krzywoustego
Bolesława Śmiałego
Bolka i Lolka
Braterstwa Narodów
Broniewskiego (Władysława)
Brzechwy (Jana)
Calineczki
Chełmińska
Chłodna
Chmielna
Chopina
Cicha
Cypiska
Czerwonego Kapturka
Daszyńskiego (Ignacego)
Dębowa
Długa
Drzymały
Fredry
Furmańska
Gdańska
Gębika (Władysława)
Gimnazjalna
Gospodarcza
Górna
Graniczna
Grudziądzka
Grunwaldzka
Hallera (Józefa)
Harcerska
Ignacego Daszyńskiego
Leśna
Leśna Polana
Letnia
Listopada (11)
Lotnicza
Lubawska
Łamana
Łąkowa
Łużycka
Kamienna
Kamila Baczyńskiego (Krzysztofa)
Karowa
Kasprowicza
Katedralna
Kazimierza Wielkiego
Klonowa
Kochanowskiego
Kolejowa
Kolista
Kołłątaja
Koło
Konarskiego
Konopnickiej
Kopernika
Korczaka (Janusza)
Kornela Makuszyńskiego
Koszykowa
Kościelna
Kościuszki
Krańcowa
Krasickiego
Krasnoludków
Kręta
Królowej Jadwigi
Krótka
Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Kubusia Puchatka
Jacka i Agatki
Jadwigi (Królowej)
Jana Brzechwy
Janiny Porazińskiej
Janusza Korczaka
Józefa Hallera
Józefa Piłsudskiego
Juliana Tuwima
Junaków
Magazynowa
Maja (3)
Makuszyńskiego (Kornela)
Malborska
Mała
Matejki
Mickiewicza
Miedziana
Mieszka I
Miła
Miłosna (os.)
Misia Uszatka
Młynarska
Moniuszki
Mostowa
Mylna
Nowa
Odrowskiego (Tadeusza)
Ogrodowa
Orla
Orzechowa
Owcza
Piastowska
Piękna
Piłsudskiego (Józefa)
Piotra Połomskiego
Plantowa
Plebiscytowy (pl.)
Podgórna
Podjazdowa
Pogodna
Poligonowa
Polna
Połomskiego (Piotra)
Południowa
Porazińskiej (Janiny)
Północna
Prosta
Przyrzeczna
Radosna
Radzyńska
Reymonta (Władysława Stanisława)
Rodzinna
Rolnicza
Rumcajsa
Rzemieślnicza
Sienkiewicza
Sierpnia (15)
Sikorskiego (Władysława)
Słoneczna
Słowackiego
Słowiańska
Smodlibowskiej (Z.)
Sokola
Spacerowa
Spokojna
Sportowa
Spółdzielcza
Stanisława Reymonta (Władysława)
Starozamkowa
Staszica
Stawki
Storczykowa
Studzienna
Sybiraków
Szeroka
Szkolna
Sztumska
Ślepa
Śliska
Tadeusza Odrowskiego
Targowa
Tczewska
Tęczowa
Topolowa
Toruńska
Tuwima (Juliana)
Warszawska
Wąbrzeska
Wesoła
Widok
Wiejska
Wielka
Willowa
Wiślana
Władysława Broniewskiego
Władysława Gębika
Władysława Łokietka
Władysława Sikorskiego
Władysława Stanisława Reymonta
Wodna
Wschodnia
Wspólna
Wybickiego
Z. Smodlibowskiej
Zachodnia
Zacisze
Zamiejska
Zamkowa Góra
Zbożowa
Zdrojowa
Zduńska
Zielna
Ziemowita
Zimna
Zuchów
Żelazna
Żeromskiego
Żurawia
Żwirki i Wigury
Żwirowa
Żytnia
11 Listopada
15 Sierpnia
3 Maja