Wyszukiwarka ksiąg wieczystych
Strona główna
(current)
Szukaj ksiąg wieczystych
Twoje konto
Pomoc i kontakt
Najczęściej zadawane pytania
Odzyskanie hasła do konta
Skontaktuj się z nami
Regulamin i polityka prywatności
Księgi wieczyste
Kościerzyna
Nie znasz adresu? Wyszukaj po numerze działki
Księgi wieczyste
Po adresie
woj. pomorskie
pow. kościerski
gm. Kościerzyna
Kościerzyna
Wybierz ulicę, na której chcesz odnaleźć nieruchomość:
A
B
C
D
E
F
G
H
I
L
Ł
K
J
M
N
O
P
R
S
Ś
T
U
W
Z
Ź
Ż
0-9
Abrahama (Antoniego)
Adama Asnyka
Adama Mickiewicza
Aleksandra Fredry
Aleksandra Majkowskiego
Alojzego Piechowskiego
Antoniego Abrahama
Artura Grottgera
Asnyka (Adama)
Bazowa
Bolduana (Teodora)
Bolesława Prusa
Bolewskiej (Marii)
Borzyszkowskiego (Franciszka)
Broniewskiego (Władysława)
Brzechwy (Jana)
Brzozowa
Budowlanych
Cegielnia
Ceynowy (Floriana)
Chłodna
Chojnicka
Chopina (Fryderyka)
Cypriana Kamila Norwida
Czapliniec
Derdowskiego (Hieronima)
Dębowa
Długa
dr. Leona Heykego
Drogowców
Dunikowskiego (Xawerego)
Dworcowa
Elizy Orzeszkowej
Fałata (Juliana)
Floriana Ceynowy
Franciszka Borzyszkowskiego
Franciszka Marchewicza
Franciszka Sędzickiego
Fredry (Aleksandra)
Fryderyka Chopina
Gałczyńskiego (Konstantego Ildefonsa)
Gdańska
Glocka (Władysława)
Gończa (Jana)
Grottgera (Artura)
Gryfa Pomorskiego
Gulgowskich (Teodory i Izydora)
Gwiezdna
Hallera (Józefa)
Hanki Sawickiej
Henryka Sienkiewicza
Heykego (dr. Leona)
Hieronima Derdowskiego
i Izydora Gulgowskich (Teodory)
Ignacego Krasickiego
Ignacego Kraszewskiego (Józefa)
Ignacego Przebendowskiego
Ildefonsa Gałczyńskiego (Konstantego)
Izydora Gulgowskich (Teodory i)
Lassa (Rudolfa)
Lawendowa
Legionów Polskich
Leona Heykego (dr.)
Leopolda Staffa
Leśna
Letnia
Lipowa
Lubomira Szopińskiego
Łąkowa
Kalinowa
Kamienna
Kamila Norwida (Cypriana)
Kapliczna
Karnowskiego (Jana)
Karpiowa
Kartuska
Kasztanowa
Kazimierza Przerwy-Tetmajera
Klasztorna
Kochanowskiego (Jana)
Kolejowa
Konopnickiej (Marii)
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego
Konwaliowa
Kopernika (Mikołaja)
Kossaka (Juliusza)
Kościelna
Kościuszki (Tadeusza)
Kowalska
Krasickiego (Ignacego)
Kraszewskiego (Józefa Ignacego)
Krótka
ks. Józefa Wryczy
Księżycowa
Kupiecka
Jacka Malczewskiego
Jakuba Tatarkiewicza
Jakuba Wejhera
Jana Brzechwy
Jana Gończa
Jana Karnowskiego
Jana Kochanowskiego
Jana Matejki
Jesionowa
Jeziorna
Józefa Hallera
Józefa Ignacego Kraszewskiego
Józefa Piłsudskiego (marsz.)
Józefa Tkaczyka
Józefa Wryczy (ks.)
Józefa Wybickiego
Juliana Fałata
Juliana Tuwima
Juliusza Kossaka
Juliusza Słowackiego
Maja (3)
Majkowskiego (Aleksandra)
Malczewskiego (Jacka)
Malinowa
Mała Dworcowa
Mała Kolejowa
Mała Młyńska
Małachowskiego (Stanisława)
Małcużyńskiego (Witolda)
Marca (8)
Marchewicza (Franciszka)
Mariana Wnuka
Marii Bolewskiej
Marii Konopnickiej
Marii Skłodowskiej-Curie
marsz. Józefa Piłsudskiego
Matejki (Jana)
Melchiora Wańkowicza
Mestwina II
Michałowskiego (Piotra)
Mickiewicza (Adama)
Mikołaja Kopernika
Mikołaja Reja
Miodowa
Młyńska
Moniuszki (Stanisława)
Mostowa
Nałkowskiej (Zofii)
Norwida (Cypriana Kamila)
Ogrodowa
Orzeszkowej (Elizy)
Partyzantów
Piechowskiego (Alojzego)
Piłsudskiego (marsz. Józefa)
Piotra Michałowskiego
Piotra Skargi
Piotra Wysockiego
Plebanka
Pogodna
Powojowa
Poziomkowa
Prusa (Bolesława)
Przebendowskiego (Ignacego)
Przemysłowa
Przerwy-Tetmajera (Kazimierza)
Reja (Mikołaja)
Reymonta (Władysława)
Rogali (Tomasza)
Rolnicza
Romualda Traugutta
Różana
Rudolfa Lassa
Rynek
Rzemieślnicza
Sawickiej (Hanki)
Sędzickiego (Franciszka)
Sienkiewicza (Henryka)
Sikorskiego (Władysława)
Skargi (Piotra)
Skarszewska
Skłodowskiej-Curie (Marii)
Słoneczna
Słowackiego (Juliusza)
Sosnowa
Spokojna
Staffa (Leopolda)
Stalowa
Stanisława Małachowskiego
Stanisława Moniuszki
Stanisława Staszica
Stanisława Wyspiańskiego
Staszica (Stanisława)
Stolarska
Storczykowa
Strzelecka
Strzelnica
Stwosza (Wita)
Szkolna
Szopińskiego (Lubomira)
Szulca (Władysława)
Szydlice
Świerkowa
Świętojańska
Świętopełka
Tadeusza Kościuszki
Targowa
Tatarkiewicza (Jakuba)
Teodora Bolduana
Teodory i Izydora Gulgowskich
Tkaczyka (Józefa)
Tomasza Rogali
Topolowa
Towarowa
Transportowców
Traugutta (Romualda)
Tuwima (Juliana)
Wańkowicza (Melchiora)
Wejhera (Jakuba)
Widokowa
Wierzysko
Wita Stwosza
Witkacego
Witolda Małcużyńskiego
Władysława Broniewskiego
Władysława Glocka
Władysława Reymonta
Władysława Sikorskiego
Władysława Szulca
Wnuka (Mariana)
Wodna
Wojska Polskiego
Wryczy (ks. Józefa)
Wrzosowa
Wybickiego (Józefa)
Wysockiego (Piotra)
Wyspiańskiego (Stanisława)
Za Lasem (os.)
Zawilcowa
Zielona
Zofii Nałkowskiej
Źródlana
Żurawinowa
1000-lecia (os.)
3 Maja
8 Marca