Księgi wieczyste, Szczecin (gmina Szczecin, powiat Szczecin)

Wybierz ulicę, na której chcesz odnaleźć nieruchomość:

Babiego Lata Babińskiego (Leona) Baczyńskiego (Krzysztofa Kamila) Bagienna
Bajana (Jerzego) Bajeczna Bajkowa Bakaliowa
Balińskiego (Karola) Balladyny Bałkańska Bałtycka
Bałuckiego (Michała) Bandurskiego (ks. bp. Władysława) Barbakan Barbary (św.)
Bardzińska Barlickiego (Norberta) Barnima III Wielkiego (Księcia) Bartnicza
Bartosza Głowackiego Basenowa Baśniowa Batalionów Chłopskich
Bazarowa Bażantowa Belgijska Belgradzka
Bema (Józefa) Benesza (Andrzeja) Beniowskiego (Maurycego, bulw.) Berka Joselewicza
Berlinga (Zygmunta) Bernardyńska Beskidzka Beyzyma (Ojca)
Beżowa Biała Białej Mewy Białogórska
Białostocka Białowieska Bielańska Bielika
Bielska Bieszczadzka Biwakowa Blizińskiego (ks. Wacława)
Bluszczowa bł. Królowej Jadwigi bł. Księżnej Jolanty bł. Wincentego Kadłubka
Bobrowa Bociania Boczna Boguchwały
Bogumiła Lindego (Samuela) Bogumiły Bogumińska Bogurodzicy
Bogusława X (Księcia) Bohaterów Getta Warszawskiego Bohaterów Narwiku Bohaterów Warszawy (al.)
Bohdana Zaleskiego Bojki (Jakuba) Bolesława Czwójdzińskiego Bolesława Domańskiego (ks.)
Bolesława Krzywoustego Bolesława Leśmiana Bolesława Limanowskiego Bolesława Prusa
Bolesława Śmiałego Borowa Borówkowa Borsucza
Boryny Borysa (Księcia) Bosko (św. Jana) Bośniacka
Botaniczna Bożeny bp. Adama Naruszewicza (ks.) bp. Grzegorza z Sanoka (ks.)
bp. Ignacego Krasickiego (ks.) bp. Władysława Bandurskiego (ks.) Brama Portowa (pl.) Braniborska
Brata Alberta Brązowa Brodnicka Brodzińskiego (Kazimierza)
Broniewskiego (Władysława) Bronisława Trentowskiego Bronisławy Bronowa
Bronowicka Bryczkowskiego (ks. kan. Mieczysława) Brytyjska Brzeżańska
Brzozowa Brzozowskiego (Stanisława) Buczynowa Budziszyńska
Budzysza Wosia Bukowa Bukowska Bukszpanowa
Bułgarska Bydgoska Bylinowa Bytomska
Kablowa Kacza Kaczeńców Kadetów
Kadłubka (bł. Wincentego) Kalenicka Kalinowa Kaliny (Antoniego)
Kameralna Kamienna Kamieńska Kamila Baczyńskiego (Krzysztofa)
Kamila Norwida (Cypriana, pl.) Kamińskiego (Franciszka) kan. Mieczysława Bryczkowskiego (ks.) Kanał Parnicki
Kanałowa Kaperska Kapitańska Kapliczna
kard. Stefana Wyszyńskiego (ks.) Karkonoska Karłowicza (Mieczysława) Karola Balińskiego
Karola Chodkiewicza (Jana) Karola Huberta Rostworowskiego Karola Libelta Karola Marcinkowskiego
Karola Miarki Karola Szymanowskiego Karpacka Karpia
Karpińskiego (Franciszka) Karpowicza (Stanisława) Kartuska Kasjopei
Kaskadowa Kasprzaka (Marcina) Kasztanowa Kasztanowe (os.)
Kaszubska Katowicka Kazimierska Kazimiery Iłłakowiczówny
Kazimierza (Królewicza) Kazimierza Brodzińskiego Kazimierza Przerwy-Tetmajera Kazimierza Pułaskiego
Kazimierza Twardowskiego Kazimierza Wierzyńskiego Kąpieliskowa Kielecka
Kilińskiego (Jana, pl.) Kingi Kirasjerów Kleeberga (Franciszka)
Klemensa Janickiego Klemensiewicza (Zenona) Kleofasa Ogińskiego (Michała) Klombowa
Klonowa Klonowica (Sebastiana) Kluczborska Kluka (ks. Jana Krzysztofa)
Kłodna Kłosowa Kłuszyńska Kmicica
Kmieca Kmiecika (Michała) Kniewska Kochanowskiego (Jana)
Kokosowa Koksowa Kolberga (Oskara) Kolejowa
Kolonistów Kolorowych Domów Kolska Kolumba (Krzysztofa)
Kołłątaja (ks. Hugona) Kołowska Kombatantów Komety
Komuny Paryskiej Konarowa Konarskiego (Szymona) Konińska
Konopnickiej (Marii) Konrada Prószyńskiego Konstantego Maciejewicza Konwaliowa
Końcowa Koński Kierat Kopalniana Kopańskiego (gen. Stanisława)
Kopernika (Mikołaja) Koralowa Korczaka (Janusza) Kordeckiego (o. Augustyna)
Korfantego (Wojciecha) Kormoranów Kornela Makuszyńskiego Kornela Ujejskiego
Korony Północnej Korsarzy Korzeniowskiego (Józefa) Kosodrzewiny
Kossaka (Wojciecha) Kostki (św. Stanisława) Kostki Napierskiego (Aleksandra) Kostrzewskiego (Józefa)
Kostrzyńska Kosynierów Koszalińska Koszarowa
Kościelna Kotwiczna Kozia Kozielicka
Kozierowskiego (ks. Stanisława) Kozietulskiego (Jana Leona) Koziorożca Krakowska
Krakusa Krańcowa Krasickiego (ks. bp. Ignacego) Krasińskiego (Zygmunta)
Kraszewskiego (Józefa Ignacego) Kredowa Kresowa Kręta
Krokusowa Królewicza Kazimierza Królowej Jadwigi (bł.) Królowej Korony Polskiej
Królowej Śniegu Krótka Krucza Kruszcowa
Kruszwicka Krzekowska Krzemieniecka Krzemienna
Krzewinkowa Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Krzysztofa Kluka (ks. Jana) Krzysztofa Kolumba
Krzywa Krzywoń (Anieli) ks. Alfonsa Mańkowskiego ks. Bolesława Domańskiego
ks. bp. Adama Naruszewicza ks. bp. Grzegorza z Sanoka ks. bp. Ignacego Krasickiego ks. bp. Władysława Bandurskiego
ks. Grzegorza Piramowicza ks. Hugona Kołłątaja ks. Jana Długosza ks. Jana Dzierżonia
ks. Jana Krzysztofa Kluka ks. Jerzego Popiełuszki ks. kan. Mieczysława Bryczkowskiego ks. kard. Stefana Wyszyńskiego
ks. Michała Mostnika ks. Piotra Skargi ks. Piotra Ściegiennego ks. Piotra Wawrzyniaka
ks. Robaka ks. Stanisława Kozierowskiego ks. Stanisława Kujota ks. Stanisława Stojałowskiego
ks. Wacława Blizińskiego Ksawerego Druckiego-Lubeckiego (Franciszka) Książacka Księcia Barnima III Wielkiego
Księcia Bogusława X Księcia Borysa Księcia Eryka II Księcia Józefa Poniatowskiego
Księcia Mściwoja II Księcia Racibora Księcia Sambora Księcia Warcisława I
Księcia Witolda Księcia Ziemowita Księżnej Anastazji Księżnej Anny
Księżnej Dąbrówki Księżnej Elżbiety Księżnej Jolanty (bł.) Księżnej Ludgardy
Księżnej Przybysławy Księżnej Zofii Księżycowa Ku Słońcu
Kubusia Puchatka Kujawska Kujota (ks. Stanisława) Kukułeczki
Kurpiów Kurza Kurza Stopka Kusocińskiego (Janusza)
Kuśnierska Kutrowa Kutrzeby (Tadeusza) Kwarcowa
Kwiatowa Kwiatów Polskich Kwidzyńska Kwietnia (26)
Jabłoniowa Jacka Malczewskiego Jacka Odrowąża (św.) Jacka Soplicy
Jackowskiego (Maksymiliana) Jadwigi (bł. Królowej) Jagiellońska Jagny
Jagodowa Jakuba (św.) Jakuba Bojki Jakuba Wujka (Ojca, pl.)
Jałtańska Jana Jana Bosko (św.) Jana Chryzostoma Paska
Jana Długosza (ks.) Jana Dzierżonia (ks.) Jana Grudzińskiego Jana Henryka Dąbrowskiego
Jana i Jędrzeja Śniadeckich Jana III Sobieskiego Jana Karola Chodkiewicza Jana Kazimierza
Jana Kilińskiego (pl.) Jana Kochanowskiego Jana Krzysztofa Kluka (ks.) Jana Leona Kozietulskiego
Jana Matejki Jana Paderewskiego (Ignacego) Jana Papugi Jana Pawła II (Papieża, al.)
Jana Styki Jana z Czarnolasu Jana z Kolna Jana Zamoyskiego
Jana Żupańskiego Janickiego (Klemensa) Janka Muzykanta Jankiela
Janosika (Jerzego) Jantarowa Janusza Janusza Korczaka
Janusza Kusocińskiego Jaracza (Stefana) Jarogniewa Jarosława Iwaszkiewicza
Jarowita Jarząbków Jarzębinowa Jasełkowa
Jasia i Małgosi Jasienicka Jasienicy (Pawła) Jasna
Jastrzębia Jaśminowa Jaworowa Jaworzynki
Jedwabnicza Jelenia Jemiołowa Jerzego Andrzejewskiego
Jerzego Bajana Jerzego Janosika Jerzego Popiełuszki (ks.) Jesienna
Jesionowa Jeziorna Jeżynowa Jędrzeja Śniadeckich (Jana i)
Joachima Lelewela Jodłowa Jolanty (bł. Księżnej) Jordana (Henryka)
Joselewicza (Berka) Józefa (św.) Józefa Bema Józefa Chełmońskiego
Józefa Dwernickiego Józefa Grzegorza Chłopickiego Józefa Hallera (gen.) Józefa Hoene-Wrońskiego
Józefa Ignacego Kraszewskiego Józefa Korzeniowskiego Józefa Kostrzewskiego Józefa Lompy
Józefa Madalińskiego (Antoniego) Józefa Mianowskiego Józefa Pankiewicza Józefa Piłsudskiego (marsz.)
Józefa Poniatowskiego (Księcia) Józefa Sowińskiego (gen.) Józefa Sułkowskiego Józefa Wybickiego
Judyma (dr.) Jugosłowiańska Juliana Ejsmonda Juliana Fałata
Juliana Tuwima Juliana Ursyna Niemcewicza Juliusza Słowackiego Junacka
Juranda Jurija Gagarina
Macedońska Maciejewicza (Konstantego) Maciejkowa Maciejowicka
Macierzanki Maczka (gen. Stanisława) Madalińskiego (Antoniego Józefa) Magnoliowa
Maja (1) Maja (3) Maja (9) Majora Zygmunta Szendzielarza ps. "Łupaszka" (rondo)
Majowa Maklerska Makowska Maksyma Gorkiego
Maksymiliana Golisza Maksymiliana Jackowskiego Makuszyńskiego (Kornela) Malczewskiego (Jacka)
Malinowa Malwowa Mała Mała Odrzańska
Małe Błonia Małego Księcia Małej Syrenki Małkowskiego (Andrzeja)
Małopolska Mańkowskiego (ks. Alfonsa) Marcina (św.) Marcina Kasprzaka
Marcinkowskiego (Karola) Mariacka Mariacki (pl.) Mariana Falskiego
Mariana Langiewicza Mariana Rapackiego Mariana Walczaka Marii Dąbrowskiej
Marii Grzegorzewskiej Marii Konopnickiej Marii Rodziewiczówny Marii Salińskiego (Stanisława)
Marii Skłodowskiej-Curie Marmurowa marsz. Józefa Piłsudskiego Marynarska
Marzanny Masztowa Matecznik Matejki (Jana)
Matki Teresy z Kalkuty (pl.) Maurycego Beniowskiego (bulw.) Maurycego Mochnackiego Mazowiecka
Mazurska Mączna Mechaniczna Melchiora Wańkowicza
Melisy Merkatora (Gerarda) Metalowa Mewia
Mianowskiego (Józefa) Miarki (Karola) Michała Bałuckiego Michała Drzymały
Michała Kleofasa Ogińskiego Michała Kmiecika Michała Mostnika (ks.) Michałowskiego (Piotra)
Mickiewicza (Adama, pl.) Mickiewicza (Adama) Miechowska Mieczysława Bryczkowskiego (ks. kan.)
Mieczysława Karłowicza Mieczysława Niedziałkowskiego Miedwiańska Miedziana
Miejska Mielecka Miernicza Mierosławskiego (Ludwika)
Mierzyńska Mieszka I Międzyparkowa Miętowa
Mikołaja (Świętego) Mikołaja Kopernika Mikołaja Reja Mikołajczyka (Stanisława)
Milczańska Milewskiego (Tadeusza) Miła Miłaszewskich (Stanisława i Wandy)
Miłosławska Miodowa Mireckiego (Franciszka, pl.) Mirtowa
mjr. Henryka Sucharskiego Młodzieży Polskiej Młyńska Mochnackiego (Maurycego)
Moczarowa Moczyńskiego (Zygmunta) Modlińska Modra
Mokra Mokradłowa Mołdawska Moniuszki (Stanisława)
Monte Cassino Monterska Montwiłła Morawska
Morelowa Morenowa Morwowa Mostnika (ks. Michała)
Mostowa Motorowa Mroczna Mściwoja II (Księcia)
Myślenicka Myśliwska
Pabianicka Paderewskiego (Ignacego Jana) Pana Tadeusza Pancerna
Panieńska Pankiewicza (Józefa) Panoramiczna Papieża Jana Pawła II (al.)
Paproci Papugi (Jana) Parkowa Partyzantów
Pasieczna Paska (Jana Chryzostoma) Pastelowa Pasterska
Paśnikowa Paula Robiena Pawia Pawła Jasienicy
Pawła Stalmacha Pawła VI Pawła Włodkowica Pegaza
Pelikana Perkoza Perkuna Perlista
Perłowa Perseusza Piańska Piaseczna
Piaskowa Piastów (al.) Piaszczysta Piechoty
Piekary Pienińska Piesza Piękna
Pilska Piłsudskiego (marsz. Józefa) Pińska Piotra i Pawła (Świętych, pl.)
Piotra Michałowskiego Piotra Skargi (ks.) Piotra Ściegiennego (ks.) Piotra Wawrzyniaka (ks.)
Piotrkowska Piotrusia Pana Piramowicza (ks. Grzegorza) Pirenejska
Piskorskiego (Czesława) Piwna Plantowa Planty
Plater (Emilii) Plażowa Pliszki Płocka
Płońska Pochyła Pocztowa Pod Urwiskiem
Podbórzańska Podchorążych Podgórna Podhalańska
Podleśna Podmokła Podolska Pogodna
Pokładowa Pokoju Pola (Wincentego) Polanka
Polarna Poległych Poleska Poli Gojawiczyńskiej
Policka Polna Polnych Kwiatów Polskich Marynarzy
Polskiego Czerwonego Krzyża (pl.) Połabska Południowa Pomarańczowa
Pomorska Poniatowskiego (Księcia Józefa) Popiełuszki (ks. Jerzego) Poprzeczna
Poranna Poronińska Portowa Potoczna
Potok Potulicka Powrotna Powstańców Wielkopolskich (al.)
Pozdawilska Poznańska Półkolista Północna
Produkcyjna Promienna Prószyńskiego (Konrada) Prusa (Bolesława)
Przecznica Przedwiośnie Przejazd Przelotowa
Przemyska Przerwy-Tetmajera (Kazimierza) Przesmyk Przestrzenna
Przewiewna Przęsocińska Przodowników Pracy Przy Ogrodach
Przybrzeżna Przybysławy (Księżnej) Przybyszewskiego (Stanisława) Przygodna
Przyjaciół (al.) Przyjaciół Ronda Przyjaciół Żołnierza Przyjemna
Przylesie Przyszłości Przytorze Przytulna
Pszczelna Pszenna Pucka Pułaskiego (Kazimierza)
Puszczykowa Pyrzycka
Sabały Sadowa Sadowskiego (gen. Zygmunta) Salińskiego (Stanisława Marii)
Sambora (Księcia) Samborska Samopomocy Chłopskiej Samuela Bogumiła Lindego
Sanatoryjna Sandomierska Santocka Saperska
Sarajewska Sarnia Sasanki Sądecka
Sąsiedzka Sczanieckiej (Emilii) Sebastiana Klonowica Seledynowa
Senna Serbska Serdeczna Seweryna Goszczyńskiego
Sezamkowa Sianokosów Siedmiu Młynów (droga) Sielska
Siemiradzkiego (Henryka) Sienkiewicza (Henryka) Sienna Sienny (rynek)
Sieradzka Sierakowska Sierpowa Siewna
Sikorki Sikorskiego (Władysława) Skalista Skandynawska
Skarbówek (os.) Skargi (ks. Piotra) Skierniewicka Składowa
Skłodowskiej-Curie (Marii) Skorpiona Skowronka Skrajna
Skromna Skrzetuskiego Skwarna Sławomira
Słoneczna Słoneczne Wzgórze Słoneczników Słowacka
Słowackiego (Juliusza) Słowiańska Słowicza Słupska
Smocza Smolańska Smutna Sobótki
Sokolników Sokoła Sokołowskiego (Alfreda) Solna
Solskiego (Ludwika) Sołtysia Somosierry Soplicy (Jacka)
Sopocka Sosnowa Sowia Sowińskiego (gen. Józefa)
Spacerowa (al.) Spadziowa Spedytorska Spiska
Spiżowa Spokojna Sportowa Spółdzielcza
Srebrna Stacyjna Staffa (Leopolda) Stalmacha (Pawła)
Stalowa Stanisława Brzozowskiego Stanisława Dubois Stanisława Grońskiego
Stanisława Herakliusza Lubomirskiego Stanisława Hryniewieckiego Stanisława i Wandy Miłaszewskich Stanisława Ignacego Witkiewicza
Stanisława Karpowicza Stanisława Kopańskiego (gen.) Stanisława Kostki (św.) Stanisława Kozierowskiego (ks.)
Stanisława Kujota (ks.) Stanisława Leszczyńskiego Stanisława Maczka (gen.) Stanisława Marii Salińskiego
Stanisława Mikołajczyka Stanisława Moniuszki Stanisława Noakowskiego Stanisława Przybyszewskiego
Stanisława Reymonta (Władysława) Stanisława Rosponda Stanisława Staszica Stanisława Stojałowskiego (ks.)
Stanisława Thugutta Stanisława Więckowskiego Stanisława Wojciechowskiego Stanisława Wyspiańskiego
Stanisława Żółkiewskiego Starego Wiarusa Starej Baśni Starkiewicza (Witolda)
Staromiejska Staromłyńska Stary Szlak Starzyńskiego (Teofila)
Staszica (Stanisława) Stawna Stawowa Stefana Batorego (pl.)
Stefana Czarnieckiego Stefana Grota-Roweckiego Stefana Jaracza Stefana Okrzei
Stefana Wyszyńskiego (ks. kard.) Stepowa Stoisława Stojałowskiego (ks. Stanisława)
Stokrotki Stolarska Stołczyńska Storczykowa
Storrady (Świętosławy) Stroma Struga (Andrzeja) Strusia
Strzałowska Strzelców Karpackich Strzelców Podhalańskich Strzelecka
Studzienna Stwosza (Wita) Styki (Jana) Sucha
Sucharskiego (mjr. Henryka) Sudecka Sułkowskiego (Józefa) Swarożyca
Swobody Swojska Sybiraków Syrokomli (Władysława)
Szafera (Władysława) Szafirowa Szarego (Floriana) Szarotki
Szarych Szeregów Szarych Szeregów (pl.) Szczawiowa Szczecińska
Szczepowa Szczerbcowa Szczerkowa Szczęśliwa
Szczygli Zaułek Szeligowskiego (Tadeusza) Szendzielarza ps. "Łupaszka" (Majora Zygmunta, rondo) Szenwalda (Lucjana)
Szeroka Szklana Szkolna Szlamowa
Szosa Polska Szosa Stargardzka Szpitalna Szwedzka
Szwoleżerów Szybowcowa Szymanowskiego (Karola) Szymborskiej (Wisławy)
Szymona Konarskiego Szymona Szymonowica Szymonowica (Szymona)
Wacława Blizińskiego (ks.) Wadowicka Wakacyjna Walczaka (Mariana)
Walecznych Walerego Wróblewskiego Waleriana Łukasińskiego Wały Chrobrego
Wandy Wandy Miłaszewskich (Stanisława i) Wańkowicza (Melchiora) Wapienna
Warcisława I (Księcia) Warmińska Warnawska Warszawska
Warsztatowa Waryńskiego (Ludwika) Wawelska Wawrzyniaka (ks. Piotra)
Wąska Wczasów Wejherowska Wełtyńska
Wendy (Tadeusza) Wernyhory Wesoła Weteranów
Wędrowna Węgierska Wiankowa Wiatraczna
Wiązowa Widok Widokowa Widuchowska
Widzewska Wieczorowskiego (Tadeusza) Wiejska Wielka Odrzańska
Wielkopolska Wieluńska Wieniawskiego (Henryka) Wierzbowa
Wierzyńskiego (Kazimierza) Wiewiórcza Więckowskiego (Stanisława) Wikingów
Wiklinowa Wilcza Wileńska Wilgi
Wilhelma Roentgena Wilków Morskich Willowa Wincentego Kadłubka (bł.)
Wincentego Pola Wincentego Witosa Wincentego Witosa (pl.) Winogronowa
Wiosenna Wiosny Ludów Wisławy Szymborskiej Wisłocka
Wiszesława Wiślana Wiśniowa Wiśniowy Sad
Wita Stwosza Witkiewicza (Stanisława Ignacego) Witolda (Księcia) Witolda Gombrowicza
Witolda Starkiewicza Witosa (Wincentego, pl.) Witosa (Wincentego) Wkrzańska
Władysława Bandurskiego (ks. bp.) Władysława Broniewskiego Władysława IV Władysława Jagiełły
Władysława Łokietka Władysława Nehringa Władysława Sikorskiego Władysława Stanisława Reymonta
Władysława Syrokomli Władysława Szafera Włodkowica (Pawła) Włodzimierza Ostoi-Zagórskiego
Włościańska Włókiennicza Wodna Wodnika
Wodociągowa Wojciecha (św.) Wojciecha Korfantego Wojciecha Kossaka
Wojciechowskiego (Stanisława) Wojska Polskiego (al.) Wolińska Wolności (pl.)
Wołodyjowskiego Wołogoska Wrocławska Wronia
Wróbla Wróblewskiego (Walerego) Wrzesińska Wrzosowa
Wschodnia Wspólna Wszystkich Świętych Wujka (Ojca Jakuba, pl.)
Wybickiego (Józefa) Wycieczkowa Wylotowa Wysoka
Wyspiańskiego (Stanisława) Wyszyńskiego (ks. kard. Stefana) Wyzwolenia (al.) Wzgórze
Wzgórze Arkońskie


Zaindeksowano 20359976 ksiąg wieczystych. Zebrano dane 34608910 działek, 1720578 budynków, 7609992 lokali.