Księgi wieczyste, Poznań (gmina Poznań, powiat Poznań)

Wybierz ulicę, na której chcesz odnaleźć nieruchomość:

Babimojska Baczyńskiego (Krzysztofa Kamila) Bajana (Jerzego) Balickiego (Stefana)
Balonowa Baltazara Lewandowskiego Bałtycka Bałuckiego (Michała)
Bananowa Barana Baraniaka (abpa Antoniego) Baranowska
Barcińska Barczewska Barlinecka Barska
Bartnicza Bartoszycka Barwicka Barzyńskiego (Michała)
Bastionowa Baśniowa Batalionów Chłopskich Bazyliowa
Bąka (Wojciecha) Bednarska Begoniowa Belwederska
Bełchatowska Bełzy (Władysława) Berdychowo Berestecka
Bergera (Gothilfa) Berlinga (gen. Zygmunta) Bernardyński (pl.) Berwińskiego (Ryszarda)
Beskidzka Będlewska Biała Białczańska
Białoborska Białobrzeska Białogardzka Białostocka
Białośliwska Biebrzańska Biecka Biedrzyckiego (Adama)
Biegańskiego (Władysława) Bielniki Bielska Bieszczady
Billewiczówny (Oleńki) Biskupińska Biwakowa Blacharska
Bliźniąt Bluszczowa Bławatkowa Błażeja
Błażeja Winklera Błękitna Błońska Błotna
Bnińska Bnińskiego (Adolfa) Bobolicka Bobrownicka
Bobrzańska Bociania Boczna Boczowska
Bodawska Bogumiła Bogusława Bogusławskiego (Wojciecha)
Bogusza Bohaterów II Wojny Światowej (os.) Bohaterów Westerplatte Bohdana Arcta
Bohdana Winiarskiego Bohuszewiczówny (Marii) Bojanowska Bojerowa
Bolesława Chrobrego (os.) Bolesława Czerwińskiego Bolesława Krysiewicza Bolesława Krzywoustego
Bolesława Leśmiana Bolesława Limanowskiego Bolesława Prusa Bolesława Szczurkiewiczów (Nuny i)
Bolesława Śmiałego (os.) Bolesławy Bolka Bolkowicka
Bonin Boranta Borecka Borowikowa
Borówki Borsucza Bortnowskiego (Władysława) Boruty
Bosa Bosmańska Botaniczna Boya-Żeleńskiego (Tadeusza)
Bożeny Bożydara Bożymira Bożywoja
Bóżnicza Braille'a (Ludwika) Brandstaettera (Romana) Braniborska
Braniewska Bratkowa Bratumiły Brodnicka
Bronisława Bronisława Malinowskiego Bronisza Bronowa
Brossa (Kazimierza) Browarna Bruzdowa Brzask
Brzechwy (Jana) Brzeska Brzeźnicka Brzoskwiniowa
Brzozowa Brzóski (ks. Stanisława) Buczka (Karola) Budzisława
Budziszyńska Budzyńska Bukowa Bukowska
Bułgarska Bułhakowa (Michaiła) Bunina (Iwana) Burszty (Józefa)
Bursztynowa Burysława Burzyńskiego (Zbigniewa) Buska
Butryma (Józwy) Byczyńska Bydgoska Bylicowa
Bystra Bystrzycka Bytomska Bzowa
Gabszewicza (Aleksandra) Gajcego (Tadeusza) Gajowa Galileusza
Galla Anonima Gałczyńskiego (Konstantego Ildefonsa) Garaszewo Garbary
Garczyńskiego (Józefa) Gardowska Garncarska Garsteckiego (Maksymiliana)
Gąsawska Gąsiorowskich Gdańska Gdyńska
gen. Stanisława Maczka gen. Tadeusza Kutrzeby gen. Zygmunta Berlinga Geodetów
Gerberowa Gertrudy Konatkowskiej Gerwela (Czesława) Gęsia
Gieburowskiego (Wacława) Giżycka Gladiolowa Glebowa
Glinianki Glinienko Glinno Gładka
Głazowa Głęboka Głogowa Głogowska
Głowicka Główieniec Główna Głuchowska
Głuszyna Gminna Gniewka Gniewska
Gnieźnieńska Gogola (Nikołaja) Goleszowska Golęcińska
Gołdapska Gołębia Gołężycka Gołuchowska
Gombrowicza (Witolda) Goplańska Gorajska Gorczycowa
Gorczyczewskiego (Jana) Gorlicka Gorzowska Gorzyńska
Gorzysława Gosienieckiego (Wiktora) Gospodarska Gostyńska
Gościnna Gothilfa Bergera Goździkowa Góra Przemysła
Góralska Górczyńska Górecka Górki
Górna Wilda Górnicza Górska Grabowa
Grabowska Grajewska Granatowa Graniczna
Graniowa Granowska Grąbczowska Grimma (Wilhelma)
Grobelnego (Józefa Edwarda) Grobla Grochmalickiego (Jana) Grochowe Łąki
Grochowiaka (Stanisława) Grochowska Grodnicka Grodziska
Gromadzka Gronostajowa Gronowa Grota-Roweckiego (Stefana)
Grotkowska Grottgera (Artura) Grudnia (27) Grudzieniec
Gruntowa Grunwaldzka Gruszkowa Gryfińska
Grześkiewicza (Adama) Grzmota-Skotnickiego (Stanisława) Grzybowa Gubińska
Guliwera Gustawa Herlinga-Grudzińskiego Gustawa Macewicza Gustawa Potworowskiego
Gwarna Gwiaździsta
Kacza Kaczeńcowa Kaczmarka (Ignacego) Kadecka
Kadłubka (Wincentego) Kajakowa Kajki (Michała) Kalinowa
Kaliowa Kaliska Kamienicka Kamienna
Kamiennogórska Kamieńska Kamila Baczyńskiego (Krzysztofa) Kamila Norwida (Cypriana)
Kanałowa Kanclerska Kantaka (Kazimierza) Kapitańska
Karawelowa Karbowska Kargowska Karkonoska
Karlińska Karmelicka Karola Buczka Karola Irzykowskiego
Karola Libelta Karola Marcinkowskiego (park) Karola Szymanowskiego Karpacka
Karpia Karpicka Karpińskiej (Aleksandry) Karsińska
Kartuska Karwieńska Karwowskiego (Stanisława) Kaspra Drużbickiego
Kasprowicza (Jana, park) Kasprowicza (Jana) Kasprzaka (Marcina) Kassyusza (Jana)
Kasztanowa Kasztelańska Kaszubska Katowicka
Kazimiery Iłłakowiczówny Kazimierza Ajdukiewicza Kazimierza Brossa Kazimierza Jarochowskiego
Kazimierza Kantaka Kazimierza Pułaskiego Kazimierza Pużaka Kazimierza Szałasa
Kazimierza Tymienieckiego Kazimierza Wielkiego Kącik Kąpielowa
Keplera (Jana) Ketlinga Kępa Kępińska
Kiedacza (Zbigniewa) Kielecka Kiemliczów Kierska
Kilińskiego (Jana) Kingi (św.) Kircholmska Kisielewskiego (Stefana)
Klasztorna Klaudyny Potockiej Kleeberga (Franciszka) Klemensa Janickiego
Klenowska Klimontowska Klin Klonowa
Klonowica (Sebastiana) Kłońska Kłosowa Kłuszyńska
Kmicica Kmieca Kminkowa Knapowskiego (Stanisława)
Knolla-Kownackiego (Edmunda) Knyszyn Kobylepole Kobylińska
Kocankowa Kocha (Roberta) Kochanowskiego (Jana) Kociewska
Kocjana (Antoniego) Kokosowa Kolegiacki (pl.) Kolejowa
Kolska Kołłątaja (Hugona) Kołobrzeska Kołodzieja
Komandorska Komornicka Konarowa Konarskiego (Stanisława)
Konarzewska Konatkowskiej (Gertrudy) Kondratija Rylejewa Konfederacka
Konińska Konopnickiej (Marii) Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Konstantego Troczyńskiego
Konwaliowa Kopanina Kopciuszka Kopcowa
Kopczyńskiego (Onufrego) Kopernika (Mikołaja) Koprowa Koprzywnicka
Kopy (Andrzeja) Koralowa Korbielowska Korczaka (Janusza)
Korczyńska Kordeckiego (Augustyna) Korfantego (Wojciecha) Kormorana
Kornela Makuszyńskiego Koronkarska Koronna Koronowska
Korwetowa Korzenna Kosiarzy Kosidowskiego (Zenona)
Kosińskiego (Antoniego) Kosmonautów (os.) Kosowska Kossaka (Juliusza)
Kostrzyńska Kosynierska Koszalińska Kościańska
Kościelna Kościelskiego (Józefa) Kościerzyńska Kościuszki (Tadeusza)
Kotarbińskiego (Tadeusza) Kotlarska Kotlińska Kotowo
Kotwicza (Władysława) Kowalewicka Kowalówki (Henryka) Kowalska
Kowalskiego (Rocha) Kowarska Kozaka (Romana) Kozia
Kozienicka Koziorożca Koźmiana (Jana) Koźmińska
Kórnicka Krajenecka Krakowska Kramarska
Krańcowa Krapkowicka Krasickiego (Ignacego) Krasińskiego (Zygmunta)
Krasnoludków Kraszewskiego (Józefa Ignacego) Krauthofera (Jakuba) Kresowa
Krobska Krokusowa Krośnieńska Krośniewicka
Krotoszyńska Królewny Śnieżki Królewska Królowej Jadwigi
Krótka Kruszwicka Krwawnikowa Kryłowa (Iwana)
Krynicka Krysiewicza (Bolesława) Kryształowa Krzepicka
Krzesiny Krzeszowicka Krzysztofa Arciszewskiego Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
Krzysztofa Żegockiego Krzywa Krzywickiego (Ludwika) Krzywińska
Krzyżowa Krzyżówki ks. Ignacego Posadzego ks. Jakuba Wujka
ks. Stanisława Brzóski Ksawerego Dunikowskiego Ksawerego Lubeckiego (Franciszka) Ksawerego Zakrzewskiego
Książęca Księcia Józefa Księcia Mieszka I Księżycowa
Ku Cytadeli Kudowska Kujawska Kuncewiczowej (Marii)
Kunickiego (Stanisława) Kupały Kurcewiczówny (Heleny) Kurlandzka
Kurpiowska Kutnowska Kutrzeby (gen. Tadeusza) Kuźnicza
Kwiatkowskiego (Eugeniusza) Kwiatowa Kwidzyńska Kwiryny
Jabłonkowska Jachowicza (Stanisława) Jachtowa Jacka (św.)
Jacka Malczewskiego Jackowskiego (Maksymiliana) Jadwigi (Królowej) Jagiellońskie (os.)
Jagodowa Jakuba Krauthofera Jakuba Wujka (ks.) Jana Brzechwy
Jana Czekanowskiego Jana Długosza Jana Gorczyczewskiego Jana Grochmalickiego
Jana Henryka Dąbrowskiego Jana Heweliusza Jana III Sobieskiego (os.) Jana Izydora Sztaudyngera
Jana Kasprowicza Jana Kasprowicza (park) Jana Kassyusza Jana Keplera
Jana Kilińskiego Jana Kochanowskiego Jana Koźmiana Jana Lubrańskiego
Jana Ludygi-Laskowskiego Jana Maklakiewicza Jana Matejki Jana Nagórskiego
Jana Onufrego Zagłoby Jana Ostroroga Jana Parandowskiego Jana Pawła II
Jana Piekałkiewicza Jana Pietrusińskiego Jana Rakowicza Jana Rymarkiewicza
Jana Skrzetuskiego Jana Sokołowskiego Jana Twardowskiego Jana Umińskiego
Jana Wojkiewicza Jana Żniniewiczów (Janiny i) Jana Żupańskiego Janickiego (Klemensa)
Janikowska Janiny i Jana Żniniewiczów Janiny Omańkowskiej Janiny Porazińskiej
Janiszewskiego (Józefa) Janosika Janowo Janowska
Janusza Korczaka Janusza Meissnera Janusza Szpotańskiego Janusza Zeylanda
Januszewskiej (Hanny) Jaracza (Stefana) Jaraczewska Jarochowskiego (Kazimierza)
Jarocińska Jaroczyńskiego (Mariana) Jarogniewa Drwęskiego Jaromińska
Jaromira Jarosława Iwaszkiewicza Jarosława Maciejewskiego Jarosławska
Jarowa Jarzębowa Jasielska Jaskiniowa
Jasna Jasna Rola Jasne Błonie Jaspisowa
Jastarnicka Jaśkowiaka (Franciszka) Jaśminowa Jawornicka
Jaworowa Jeleniogórska Jemiołowa Jerzego (św.)
Jerzego Bajana Jerzego Różyckiego Jerzego Suszki Jesienna
Jesionowa Jezierskiego (Wincentego) Jeziorańska Jeżycka
Jeżycki (rynek) Jeżynowa Jędrzejowska Joachima Lelewela
Jodłowa Józefa (Księcia) Józefa Burszty Józefa Chełmońskiego
Józefa Chociszewskiego Józefa Dowbora-Muśnickiego Józefa Edwarda Grobelnego Józefa Garczyńskiego
Józefa Hallera Józefa Ignacego Kraszewskiego Józefa Janiszewskiego Józefa Kościelskiego
Józefa Łęgowskiego Józefa Łukaszewicza Józefa Madalińskiego (Antoniego) Józefa Paczoskiego
Józefa Paszty Józefa Piłsudskiego Józefa Przybylskiego Józefa Rivolego
Józefa Rogalińskiego Józefa Rymera Józefa Sowińskiego Józefa Strusia
Józefa Wrońskiego Józefa Wybickiego Józefa Żymierskiego Józwy Butryma
Jugosłowiańska Juliana Tuwima Juliana Ursyna Niemcewicza Julii i Antoniego Wojkowskich
Juliusza Kossaka Juliusza Osterwy Juliusza Słowackiego Junacka
Junikowska Juranda Juraszów Jutrosińska
Jutrzenka Juwenalisa
Macewicza (Gustawa) Macieja Palacza Macieja Rataja Maciejewskiego (Jarosława)
Maciejkowa Macierzankowa Maczka (gen. Stanisława) Madalińskiego (Antoniego Józefa)
Madziarska Magazynowa Magnacka Magnoliowa
Maja (3) Majakowskiego (Włodzimierza) Maklakiewicza (Jana) Makoszowska
Makowa Makowej Panienki Maków Polnych Maksymiliana Garsteckiego
Maksymiliana Jackowskiego Makuszyńskiego (Kornela) Malborska Malczewskiego (Jacka)
Malechowska Malinowa Malinowskiego (Bronisława) Malwowa
Mała Małachowskiego (Stanisława) Małe Garbary Małeckiego (Antoniego)
Małopolska Małoszyńska Mandarynkowa Mansfelda (Petera)
Maratońska Marcelego Mottego Marcelińska Marcin (św.)
Marcina Chwiałkowskiego Marcina Kasprzaka Marcina Rożka Marciniaka (Floriana)
Marcinkowskiego (Karola, park) Margaretkowa Margonińska Mariacka
Mariampolska Mariana Jaroczyńskiego Mariana Langiewicza Mariana Rejewskiego
Mariana Smoluchowskiego Marii Bohuszewiczówny Marii Konopnickiej Marii Kuncewiczowej
Marii Magdaleny (św.) Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej Marii Rodziewiczówny Marii Swinarskiego (Artura)
Marii Wicherkiewicz Marka Hłaski Marklowicka Marszałkowska
Marynarska Marysieńki (os.) Marzanny Maszewska
Masztalarska Masztowa Maszynowa Mateckiego (Teofila)
Matejki (Jana) Matyi (Stanisława) Maya (Romana) Mazowiecka
Mazurska Mączna Meissnera (Janusza) Melchiora Wańkowicza
Meliorantów Melisowa Metalowa Mewy
Mgielna Miastkowska Michaiła Bułhakowa Michaiła Lermontowa
Michała (św.) Michała Bałuckiego Michała Barzyńskiego Michała Drzymały
Michała Kajki Michała Ossowskiego Michała Tokarzewskiego Michała Wołodyjowskiego
Michałowo Michałowska Mickiewicza (Adama, pl.) Mickiewicza (Adama)
Miechowska Mieczysława Niedziałkowskiego Mieczysława Palucha Miedziana
Mielecka Mieleszyńska Mielżyńskiego (Seweryna) Mieszka I (Księcia)
Międzyborska Międzychodzka Międzyleska Międzyzdrojska
Miętowa Migdałowa Mikołaja Dobrzyckiego Mikołaja Kopernika
Mikołaja Reja Mikołaja Rudnickiego Mikołajecka Mikstacka
Milczańska Milicka Miła Miłosławska
Miłosza (Czesława) Miłowita Minikowo Mińska
Miodowa Mirosławiecka Mirtowa Misia Uszatka
Misjonarek (Sióstr) Miśnieńska Mleczowa Mławska
Młyńska Modlińska Modra Modrakowa
Modrzejewskiej (Heleny) Modrzewiowa Mogileńska Mokra
Mołdawska Morasko Morawska Morawskiego (Franciszka)
Morelowa Morenowa Morska Morszyńska
Morwowa Moryńska Morzyczańska Mostowa
Mottego (Marcelego) Mrągowska Mrowińska Mroźna
Mrzeżyńska Mścibora Murawa Murna
Muszkowska Muszyńska Mylna Myśliborska
Myśliwska
Pabianicka Paczkowska Paczoskiego (Józefa) Paderewskiego (Ignacego)
Pajzderskiego (Nikodema) Palacza (Macieja) Palucha (Mieczysława) Pałucka
Pamiątkowa Pana Kleksa Pana Twardowskiego Panny
Panny Marii Parandowskiego (Jana) Parkowa Parnickiego (Teodora)
Partyzancka Pasieka Pasłęcka Pasterska
Paszty (Józefa) Patrice Lumumby Paukszty (Eugeniusza) Pawia
Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej (Marii) Pawła Cymsa Pawła Edmunda Strzeleckiego Pawła Włodkowica
Pawła Zołotowa Pawłowicka Pawłowskiego (Stanisława) Pelplińska
Perkoza Perkuna Perłowska Perzycka
Petera Mansfelda PGR Wielkie Piargowa Piaskowa
Piastowska Piastowskie (os.) Piątkowska Piekałkiewicza (Jana)
Piekary Pietrusińskiego (Jana) Piękna Pileckiego (Witolda)
Pilicka Pilotów Pilska Piłsudskiego (Józefa)
Pińczowska Piołunowa Pionierska Piotra Skargi
Piotra Ściegiennego Piotra Tomickiego Piotra Wawrzyniaka Piotra Wysockiego
Piotrowska Piwna Piwoniowa Platanowa
Plater (Emilii) Plauta Plebańska Pleszewska
Plonowa Płocka Płomienna Płowiecka
Pniewska Pniewskiego (Władysława) Pobiedziska Pobielska
Pochyła Pod Lipami (al.) Pod Lipami (os.) Podbiałowa
Podbipięty (Longinusa) Podbórska Podchorążych Podgajska
Podgórna Podgórze Podhalańska Podjaryszki
Podjazdowa Podkomorska Podlaska Podleśna
Podmiejska Podmokła Podolańska Podolska
Podstolińska Pogodna Pogorzelska Pokrzywno
Polan (os.) Polanka Polanowska Polańska
Poligonowa Pollaka (Romana) Polna Polska
Połaniecka Połczyńska Południowa Pomarańczowa
Pomorska Poniecka Popiela Poplińskich
Popradzka Poprzeczna Poranek Porazińskiej (Janiny)
Poręba Poronińska Porzeczkowa Posadzego (ks. Ignacego)
Poświata Poświatowskiej (Haliny) Potockiej (Klaudyny) Potworowskiego (Gustawa)
Powidzka Powstań Narodowych (os.) Powstańców Warszawy (os.) Powstańców Wielkopolskich
Powstańcza Pozdawnicka Poziomkowa Poznańska
Poznańskie Sady Północna Półwiejska Prądnicka
Prądzyńskiego (Ignacego) Promienista Promyk Proroka (Leszka)
Prośnicka Prusa (Bolesława) Prusimska Pruszkowska
Przasnyska Prząśniczki Przebiśniegowa Przedborska
Przedpole Przelot Przełajowa Przełęcz
Przełom Przemyska Przemysława (os.) Przemysłowa
Przepadek Przepiórcza Przeskok Przesmyk
Prześwit Przeworska Przy Dolinie Przybrodzka
Przybylskiego (Józefa) Przybyszewskiego (Stanisława) Przygraniczna Przyjaźni (os.)
Przylaszczkowa Przyłuskiego (Leona) Przystań Przytoczna
Psarskie Pstrowskiego (Wincentego) Pszczelna Pszczyńska
Pszenna Ptasia Ptaszkowska Pucka
Pułaskiego (Kazimierza) Puławska Pułtuska Pusta
Puszkina (Aleksandra) Pużaka (Kazimierza) Pyrzyczańska
Rabczańska Raciborska Racjonalizatorów Racławicka
Raczyńskiego (Edwarda) Radlińska Radłowa Radojewo
Radomska Radosna Radowita Radyńska
Radziejowska Radziwoja Raka Rakoniewicka
Rakowicza (Jana) Ranowska Rapackiego (Wincentego) Raszkowska
Raszyńska Rataja (Macieja) Ratajczaka (Franciszka) Rataje
Ratajskiego (Cyryla, pl.) Rawicka Rdestowa Regatowa
Reglowa Reja (Mikołaja) Rejewskiego (Mariana) Rejtana (Tadeusza)
Rekreacyjna Rembertowska Retmańska Rewalska
Reymonta (Władysława Stanisława) Rezedowa Rivolego (Józefa) Roberta Kocha
Robocza Rocha (św.) Rocha Kowalskiego Rodawska
Rodziewiczówny (Marii) Rogalińskiego (Józefa) Rogera Sławskiego Rogowska
Rogozińska Rokietnicka Rokity Rolna
Romana Abrahama Romana Brandstaettera Romana Dmowskiego Romana Drewsa
Romana Kozaka Romana Maya Romana Pollaka Romana Szymańskiego
Romana Wilkanowicza Romka Strzałkowskiego Romualda Traugutta Roosevelta (Franklina)
Ropczycka Rosnowska Roślinna Rozewska
Rozmarynowa Roztocka Rozwadowska Rożka (Marcina)
Równa Różana Różyckiego (Jerzego) Różyckiego (Stefana)
Różyczkowa Rubież Rubinowa Ruczajowa
Rudnickiego (Mikołaja) Rudnicze Rudzka Rugego (Tadeusza)
Rugijska Rumcajsa Rumiankowa Rumuńska
Rungego (Stanisława) Rusa (os.) Ruska Ryb
Rybaki Rybitwy Rybnicka Rybojadzka
Rycerska Rydzowa Rydzyńska Rylejewa (Kondratija)
Rylla (Franciszka) Rymanowska Rymarkiewicza (Jana) Rymera (Józefa)
Rynarzewska Rynek Wschodni (rynek) Rypińska Rysia
Ryszarda Berwińskiego Rzeczańska Rzeczna Rzeczypospolitej (os.)
Rzepeckiej (Heleny) Rzepińska Rzeszowska Rzewieniowa
Rzewuskiego (Wacława)
Sabiny Sadnicka Sadowa Safony
Salicka Samotna Samuela Lindego Sanatoryjna
Sandomierska Sanocka Santocka Saperska
Sarmacka Sarnia Sasankowa Sąsiedzka
Sczanieckiej (Emilii) Sebastiana Klonowica Sempołowskiej (Stefanii) Senatorska
Seneki Serafitek Serbska Serdeczna
Seweryna Mielżyńskiego Sędziwoja Sępia Sępoleńska
Sianowska Siedmiogrodzka Sielawy Sielska
Siemiradzkiego (Henryka) Sienkiewicza (Henryka) Sieradzka Sierakowska
Sieroca Sierotki Marysi Sierpowa Siewierska
Siewna Sikorskiego (Władysława) Sióstr Misjonarek Skalna
Skałkowskiego (Adama) Skarbka (Fryderyka) Skargi (Piotra) Skarszewska
Skarżyńskiego (Stanisława) Skawińska Skibowa Składowa
Skoczowska Skorpiona Skośna Skotarska
Skromna Skryta Skrzetuskiego (Jana) Skrzydlata
Skrzypowa Skwierzyńska Sławińska Sławomira
Sławskiego (Rogera) Słodyńska Słomiana Słoneczna
Słonecznikowa Słonimska Słowackiego (Juliusza) Słowiańska
Słowicza Słubicka Słupecka Słupska
Smardzewska Smoka Wawelskiego Smolna Smoluchowskiego (Mariana)
Smołdzinowska Snopowa Sobiesława Sobolowa
Sobotecka Sochaczewska Sofoklesa Sokolnickiej (Zofii)
Sokoła Sokołowskiego (Jana) Solecka Solna
Solskiego (Ludwika) Sołtysia Sopocka Soroki
Sosnowa Sośnicka Sowia Sowice
Sowińskiego (Józefa) Spacerowa Spadochronowa Spadzista
Spichrzowa Spiski (pl.) Spławie Spokojna
Sporna Sportowa Srebrna Stablewskiego (Floriana)
Stachury (Edwarda, al.) Staffa (Leopolda) Stalowa Stanisława (św.)
Stanisława Brzóski (ks.) Stanisława Czernika Stanisława Grochowiaka Stanisława Grzmota-Skotnickiego
Stanisława Hejmowskiego Stanisława Jachowicza Stanisława Karwowskiego Stanisława Knapowskiego
Stanisława Konarskiego Stanisława Kunickiego Stanisława Latwisa Stanisława Lema
Stanisława Maczka (gen.) Stanisława Małachowskiego Stanisława Matyi Stanisława Niedbalskiego
Stanisława Nowakowskiego Stanisława Pawłowskiego Stanisława Przybyszewskiego Stanisława Reymonta (Władysława)
Stanisława Rungego Stanisława Skarżyńskiego Stanisława Staszica Stanisława Strugarka
Stanisława Szczepanowskiego Stanisława Taczaka Stanisława Wachowiaka Stanisława Wigury
Stanisława Worcella Stanisława Wyspiańskiego Stanisława Wyspiańskiego (pl.) Stare Żegrze (os.)
Starkowska Starogardzka Starołęcka Starołęka (rondo)
Starowiejska Startowa Stary Rynek (rynek) Staszica (Stanisława)
Staszowska Stawna Stefana Balickiego Stefana Batorego (os.)
Stefana Czarnieckiego Stefana Drzewieckiego Stefana Grota-Roweckiego Stefana Jaracza
Stefana Kisielewskiego Stefana Okrzei Stefana Różyckiego Stefana Szolca-Rogozińskiego
Stefana Vrtela-Wierczyńskiego Stefana Żeromskiego Stefanii Sempołowskiej Stefańskiego (Walentego)
Sterowa Stewnicka Stęszewska Stobnicka
Stokrotkowa Stolarska Storczykowa Strażewicza (Wacława)
Straży Ludowej Stróżyńskiego (Franciszka) Strugarka (Stanisława) Strusia (Józefa)
Strykowska Strzałkowska Strzałkowskiego (Romka) Strzałowa
Strzecha Strzegomska Strzelca Strzelecka
Strzeleckiego (Pawła Edmunda) Strzelińska Strzeszyńska Strzyżowska
Studzienna Styczyńskiego (Wincentego) Sucha Sucharskiego (Henryka)
Sucholeska Suliszewska Sulmierzycka Sułowska
Suszki (Jerzego) Suwalska Swantibora Swarożyca
Swarzędzka Swinarskiego (Artura Marii) Swoboda Swojska
Sycowska Synów Pułku Sypniewo Syrenia
Syrokomli (Władysława) Sytkowska Szadecka Szafirowa
Szaflarska Szafran (Heleny) Szałasa (Kazimierza) Szałwiowa
Szamarzewskiego (Augustyna) Szamocińska Szamotulska Szantowa
Szarotkowa Szarych Szeregów Szczawiowa Szczawnicka
Szczecińska Szczepana (św.) Szczepankowo Szczepanowskiego (Stanisława)
Szczęsna Szczęsnego Dettloffa Szczurkiewiczów (Nuny i Bolesława) Szeherezady
Szelągowska Szelburg-Zarembiny (Ewy) Szenwalda (Lucjana) Szewska
Szklarniowa Szkolna Szkunerowa Szkutnicza
Szlachecka Szmaragdowa Szolca-Rogozińskiego (Stefana) Szpaków
Szpitalna Szpotańskiego (Janusza) Szreniawska Szronowa
Sztaudyngera (Jana Izydora) Sztormowa Szubińska Szwajcarska
Szwedzka Szweykowskiego (Zygmunta) Szybowcowa Szydłowiecka
Szydłowska Szylinga (Arnolda) Szymanowskiego (Karola) Szymańskiego (Romana)
Szymborska Szyperska
W. Wilsona (T., park) Wachowiaka (Stanisława) Wacława Gieburowskiego Wacława Rzewuskiego
Wacława Strażewicza Wadowicka Wagi Wagrowska
Walentego Dymka (abp.) Walentego Stefańskiego Wałbrzyska Wałecka
Wandy Wańkowicza (Melchiora) Warecka Warmińska
Warowna Warpińska Warpnowska Warszawska
Waryńskiego (Ludwika, pl.) Warzywna Wawerska Wawrzyniaka (Piotra)
Wawrzyńca (św.) Wawrzyńca Engeströma Wąska Wczasowa
Wenecjańska Wenedów Wergiliusza Wesoła
Węglowa Węgorka (Władysława) Węgorzewska Wiankowa
Wiatraczna Wiązowa Wicherkiewicz (Marii) Wichrowa
Wichrowe Wzgórze (os.) Widawska Widłakowa Wiece
Wieczorynki Wiedeńska Wiejska Wielichowska
Wielka Wielkopolska (al.) Wielkopolski (pl.) Wieniawskiego (Henryka)
Wieprawska Wieruszowska Wierzbięcice Wierzbowa
Wierzejewskiego (Ireneusza) Wiesiołkowa Wiesławy Wietrzna
Wietrzykowskich Wiewiórcza Wieżowa Więzowska
Wigury (Stanisława) Wiklinowa Wiktora Degi (pl.) Wiktora Gosienieckiego
Wilanowska Wilcza Wilczak Wilhelma Grimma
Wilkanowicza (Romana) Wilkońskich Wilków Morskich Willowa
Wilsona (T. W., park) Wincentego (św.) Wincentego Jezierskiego Wincentego Kadłubka
Wincentego Pstrowskiego Wincentego Rapackiego Wincentego Styczyńskiego Wincentego Witosa
Winiarska Winiarskiego (Bohdana) Winiary (os.) Winklera (Błażeja)
Winna Winogrady Wiosenna Wioślarska
Wirska Wisłocka Wiślana Wiślicka
Wiśniowa Witaszka (Franciszka) Witkowska Witolda Gombrowicza
Witolda Pileckiego Witosa (Wincentego) Witosława Wituchowska
Włada (Franciszka) Władymira Władysława Andersa (pl.) Władysława Bełzy
Władysława Biegańskiego Władysława Bortnowskiego Władysława Czarneckiego (park) Władysława Jagiełły (os.)
Władysława Kotwicza Władysława Łokietka (os.) Władysława Nehringa Władysława Niegolewskich (Andrzeja i)
Władysława Orkana Władysława Pniewskiego Władysława Sikorskiego Władysława Stanisława Reymonta
Władysława Syrokomli Władysława Węgorka Władysława Zamoyskiego Włodarska
Włodkowica (Pawła) Włodzimierza Majakowskiego Włoszakowicka Włościańska
Wodna Wodnika Wojciech (Święty) Wojciecha Bąka
Wojciecha Bogusławskiego Wojciecha Cybulskiego Wojciecha Korfantego Wojciecha Trąmpczyńskiego
Wojciechowskiego (Zygmunta) Wojkiewicza (Jana) Wojkowskich (Julii i Antoniego) Wojnowicka
Wojska Polskiego Wojskowa Wolbromska Wolińska
Wolnica Wolności (pl.) Wolska Wolsztyńska
Wołczyńska Wołkowyska Wołodyjowskiego (Michała) Wołowska
Wołyńska Wonna Worcella (Stanisława) Woźna
Woźnicka Wójtowska Wrocławska Wronczyńska
Wroniecka Wrońskiego (Józefa) Wrotyczowa Wrzesińska
Wrzoska (Adama) Wrzosowa Wschodnia Wschowska
Wspólna Wszystkich Świętych Wujka (ks. Jakuba) Wybickiego (Józefa)
Wybieg Wygon Wykopy Wyłom
Wyrzyska Wysockiego (Piotra) Wysoka Wyspiańskiego (Stanisława, pl.)
Wyspiańskiego (Stanisława) Wyszeborska Wyszomierska Wyzwolenia
Wyżyny Wzlotowa


Zaindeksowano 20359976 ksiąg wieczystych. Zebrano dane 34608910 działek, 1720578 budynków, 7609992 lokali.