Księgi wieczyste, Lublin (gmina Lublin, powiat Lublin)

Wybierz ulicę, na której chcesz odnaleźć nieruchomość:

Kaczeńcowa Kajetana Cieszkowskiego Kajetana Hryniewieckiego Kajetana Koźmiana
Kalinowa Kalinowszczyzna Kaliska Kameralna
Kamienna Kamila Norwida (Cypriana) Kaprysowa Kapucyńska
Karłowicza (Mieczysława) Karmelicka Karola Chodkiewicza (Jana) Karola Lipińskiego
Karola Namysłowskiego Karola Olszewskiego Karola Szymanowskiego Karpacka
Kaskadowa Kasprowicza (Jana) Kasztanowa Kasztelańska
Kaszubska Kawaleryjska Kawia Kazimierza Andrzeja Jaworskiego
Kazimierza Bogdanowicza Kazimierza Dulęby Kazimierza Jaczewskiego Kazimierza Jagiellończyka
Kazimierza Przerwy-Tetmajera Kazimierza Pułaskiego Kazimierza Tumidajskiego Kazimierza Wielkiego
Kąkolowa Kąpielowa Kielecka Kiepury (Jana)
Kilińskiego (Jana) Kisielewskiego (Stefana) Kiwerskiego (Wojciecha) Kleeberga (Franciszka)
Kleinera (Juliusza) Klemensa Junoszy Kleniewskich Kleopatry
Klepackiego (Witolda) Klonowa Klonowica (Sebastiana) Klukowskiego (Zygmunta)
Kmicica Kmieca Kminkowa Kochanowskiego (Jana)
Kolberga (Oskara) Kolorowa Kołaczkowskiego (Edwarda) Kołłątaja (Hugo)
Koło Kompozytorów Polskich (al.) Konarskiego (Stanisława) Koncertowa
Kononowicza (Zenona) Konopnicka Konrada Bielskiego Konrada Staczyńskiego
Konrada Wallenroda Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Konstantego Józefa Mariana Rayskiego Konstantynów
Konwaliowa Kopernika (Mikołaja) Koralowa Korczaka (Janusza)
Korfantego (Wojciecha) Kornela Makuszyńskiego Koryznowej (Marii) Korzeniowskiego (Józefa)
Kosmonautów Kosmowskiej (Ireny) Kossaka (Juliusza) Kosynierów
Kościelna Kościuszki (Tadeusza) Kotlarska Kowalska
Kozia Koźmiana (Kajetana) kpt. Władysława Raginisa Krajewskiego (Rafała)
Krakowskie Przedmieście Krańcowa Krasickiego (Ignacego) Krasińskiego (Zygmunta)
Kraszewskiego (Józefa Ignacego) Kraśnicka (al.) Kredowa Kresowa
Krępiecka Kręta Krężnicka Krochmalna
Krokusowa Króla Rogera Królewska Królowej Jadwigi
Krótka Krucza Kruczkowskiego (Leona) Kruka (gen. Michała)
Kruszynowa Krwawicza (Tadeusza) Kryniczna Krystaliczna
Kryształowa Krzemieniecka Krzemionki ks. Franciszka Blachnickiego
ks. Jana Wadowskiego ks. Jerzego Popiełuszki ks. Wojciecha Danielskiego Ksawerego Dunikowskiego
Ksawerego Pruszyńskiego Księżycowa Ku Słońcu Kujawska
Kukułcza Kuncewiczowej (Marii) Kunickiego (Władysława) Kurantowa
Kurpiowska Kustronia (Józefa) Kwiatowa Kwiatów Polnych
Kwiecińskiego (Jerzego)
Jabłoniowa Jachowicza (Stanisława) Jacka Malczewskiego Jacka Przybylskiego
Jacka Woronieckiego Jacyny-Onyszkiewicza (Tadeusza) Jaczewskiego (Kazimierza) Jadwigi (Królowej)
Jagiellońska Jagodowa Jakuba Jasińskiego Jakubowicka
Jałowcowa Jamrożka (Zdzisława) Jana Barcickiego Jana Bołbotta (ppor.)
Jana Chęcińskiego Jana Ciepielewskiego Jana Długosza (al.) Jana Hempla
Jana Iglatowskiego Jana Karola Chodkiewicza Jana Kasprowicza Jana Kiepury
Jana Kilińskiego Jana Kochanowskiego Jana Lisa Jana Matejki
Jana Paderewskiego (Ignacego) Jana Pawła II Jana Pocka Jana Samsonowicza
Jana Sapiehy Jana Sawy Jana Sobieskiego Jana Śniadeckiego
Jana Śnieżyńskiego Jana Turczynowicza Jana Wadowskiego (ks.) Janiny Porazińskiej
Jankowskiego (Józefa) Janowska Jantarowa Janusza Korczaka
Jarmarczna Jarosława Iwaszkiewicza Jarzębinowa Jasińskiego (Jakuba)
Jaskółcza Jasna Jaspisowa Jastruna (Mieczysława)
Jastrzębia Jaśminowa Jawłowskiego (Hieronima) Jaworowa
Jaworowskiego (dr. Aleksandra) Jaworskiego (Kazimierza Andrzeja) Jemiołowa Jerzego Kwiecińskiego
Jerzego Popiełuszki (ks.) Jerzego Rudlickiego Jerzego Szaniawskiego Jesienna
Jesionowa Jezierskiego (Franciszka Salezego) Jeziorańskiego (Antoniego) Jezuicka
Jeżynowa Jodłowa Józefa Bema Józefa Chełmońskiego
Józefa Czapskiego Józefa Czechowicza (pl.) Józefa Dwernickiego Józefa Hallera
Józefa Hauke-Bosaka Józefa Ignacego Kraszewskiego Józefa Jankowskiego Józefa Korzeniowskiego
Józefa Kustronia Józefa Lompy Józefa Mackiewicza Józefa Mariana Rayskiego (Konstantego)
Józefa Molickiego Józefa Pankiewicza Józefa Piechoty Józefa Piłsudskiego (al.)
Józefa Poniatowskiego Józefa Sowińskiego Józefa Sztajna (dr.) Józefa Śliwińskiego
Józefa Toczyskiego Józefa Zajączka (gen.) Józefata Barszczewskiego Judyma
Juliana Fałata Juliana Ochockiego Juliana Tuwima Juliana Ursyna Niemcewicza
Julii Juliusza Cezara Juliusza Dudzińskiego Juliusza Kleinera
Juliusza Kossaka Juliusza Ligonia Juliusza Słowackiego Junoszy (Klemensa)
Jurajska Juranda Jutrzenki
M. Sachsów (H.) Macieja Rataja Macierzanki Mackiewicza (Józefa)
Magdaleny (św.) Magdaleny Brzeskiej Magierskiego (Stanisława) Magnoliowa
Maja (1) Maja (3) Majdan Tatarski Majdanek
Majerankowa Makowa Maksymiliana Chmielarczyka Makuszyńskiego (Kornela)
Malczewskiego (Jacka) Malinowa Malwowa Małgorzaty Szewczyk
Małopolska Marcina Borelowskiego (płk.) Mariana Dubieckiego Mariana Fulmana (bp.)
Mariana Gołębiewskiego (mjr.) Mariana Langiewicza Mariana Rapackiego Mariana Rayskiego (Konstantego Józefa)
Mariana Smoluchowskiego Mariańska Marii Curie-Skłodowskiej Marii Koryznowej
Marii Kuncewiczowej Marzanny Maszynowa Matejki (Jana)
Matki Teresy z Kalkuty Maurycego Mochnackiego Mazowiecka Mazurska
Medalionów Mełgiewska Metalurgiczna Mgielna
Michała Kruka (gen.) Michała Ludomira Rogowskiego Michała Wójtowicza Michałowskiego (Piotra)
Mickiewicza (Adama) Mieczysława Biernackiego Mieczysława Jastruna Mieczysława Karłowicza
Mieczysława Romanowskiego Mieczysława Smorawińskiego (al.) Mieczysława Stelmasiaka Mieczysławy Ćwiklińskiej
Miedziana Miernicza Mieszczańska Mieszka I
Miętowa Mikołaja Kopernika Mikołaja Pajdowskiego Mikołaja Reja
Milczan Milenijna Miła Mineralna
Miodowa Mireckiego (Franciszka) Mirtowa Misjonarska
mjr. Mariana Gołębiewskiego Młodej Polski Młodzieżowa Młyńska
Mochnackiego (Maurycego) Modra Modrzejewskiej (Heleny) Modrzewiowa
Molickiego (Józefa) Moniuszki (Stanisława) Montażowa Morawian
Morcinka (Gustawa) Morelowa Moritza (Wacława) Morsztynów
Morwowa Morzyckiej (Faustyny) Motorowa Motylowa
Mrówcza Muzyczna
Paderewskiego (Ignacego Jana) Paganiniego (Niccolo) Pajdowskiego (Mikołaja) Palmowa
Pana Balcera Pana Tadeusza Pana Wołodyjowskiego Pancerniaków
Pankiewicza (Józefa) Papiewskiej (Wandy) Paprociowa Parady (Pawła)
Parafialna Parczewska Parkowa Partyzantów
Parysa Paryska Pasieczna Paśnikowskiego (Baltazara)
Pawia Pawła Parady Pawłowa (Iwana) PCK
Peoniowa Peowiaków Pergolowa Perlicza
Perłowa Petrykiewicza (Władysława) Piaskowa Piastowska
Piątkowskiego (Stanisława) Piechoty (Józefa) Piekarska Pielęgniarek
Pielgrzymia Pienińska Piękna Pigwowa
Pileckiego (Rotmistrza Witolda) Piłsudskiego (Józefa, al.) Piotra Michałowskiego Piotra Ściegiennego
Piotra Wysockiego Piskora (Tadeusza) Pistacjowa Plac Zygmunta Balickiego (pl.)
Placowa Plagego i Laśkiewicza Platanowa Plater (Emilii)
Plażowa Pliszczyńska płk. Marcina Borelowskiego Pochyła
Pocka (Jana) Początkowa Pocztowa Pod Gajem
Podchorążych Podhalańska Podkomorska Podlaska
Podleśna Podwale Podzamcze Pogodna
Pola (Wincentego, rondo) Polan Poli Gojawiczyńskiej Poligonowa
Polna Poloniusza Połabian Połaniecka
Południowa Pomorska Poniatowskiego (Józefa) Ponikwoda
Popiełuszki (ks. Jerzego) Poprzeczna Poranna Porazińskiej (Janiny)
Porzeczkowa Potok Poturzyńska Powojowa
Powstania Styczniowego Powstańców Śląskich Poziomkowa Poznańska
Pozytywistów Północna ppor. Jana Bołbotta Prawiednicka
Prezydenta Ronalda Reagana (rondo) Probostwo prof. Ignacego Wośki Prosta
Próżna Prusa (Bolesława) Pruszyńskiego (Ksawerego) Prymasa Stefana Wyszyńskiego
Prząśniczki Przecznica Przedwiośnie Przejazd
Przejrzysta Przelot Przemysłowa Przepiórcza
Przerwy-Tetmajera (Kazimierza) Przeskok Przesmyk Przy Bocznicy
Przy Stawie Przybylskiego (Jacka) Przygodna Przyjacielska
Przyjaźni Przymieszczańska Przytulna Pszczela
Pszenna Pszowian Ptasia Puchacza
Pułaskiego (Kazimierza) Puławska Pustowójtówny (Anny Henryki)
Sachsów (H. M.) Salezego Jezierskiego (Franciszka) Samotna Samsonowicza (Jana)
Sandomierska Sapiehy (Jana) Sarnia Sasankowa
Sawy (Jana) Sądecka Sądowa Sąsiedzka
Sebastiana Klonowica Sekutowicza (Bolesława) Sekwojowa Sempołowskiej (Stefanii)
Serdeczna Serwaczyńskiego (Stanisława) Seweryna Sierpińskiego Sieciecha (Wojciecha)
Sielankowa Sielska Siemiradzkiego (Henryka) Sienkiewicza (Henryka)
Sienna Sieroca Sieroszewskiego (Wacława) Sierpińskiego (Seweryna)
Siewierzan Siewna Sikorskiego (gen. Władysława, al.) Skalista
Skautów Skibińska Skierki Składowa
Skoczylasa (Stefana) Skołuby Skośna Skowronkowa
Skrajna Skromna Skrzatów Skrzetuskiego
Skrzynicka Skubiszewskiego (Feliksa) Sławin Sławinek
Sławinkowska Słodowa Słomkowskiego (Antoniego) Słoneczna
Słonecznikowa Słowackiego (Juliusza) Słowian Słowicza
Słupian Słupkowa Smolna Smoluchowskiego (Mariana)
Smorawińskiego (Mieczysława, al.) Smyczkowa Snopkowska Sobótki
Sokola Sokolniki Solarza (Ignacego) Solna
Sosnowa Sowia Sowińskiego (Józefa) Spacerowa
Spadochroniarzy Spadowa Spokojna Sportowa
Spółdzielcza Spółdzielczości Pracy (al.) Stachury (Edwarda) Staczyńskiego (Konrada)
Staffa (Leopolda) Stalowa Stanisława Brzóski Stanisława Dubois
Stanisława Jachowicza Stanisława Konarskiego Stanisława Leszczyńskiego Stanisława Magierskiego
Stanisława Moniuszki Stanisława Nowickiego Stanisława Orzechowskiego Stanisława Piątkowskiego
Stanisława Reymonta (Władysława) Stanisława Serwaczyńskiego Stanisława Staszica Stanisława Szpinalskiego
Stanisława Węglarza Stanisława Wyspiańskiego Stanisława Żółkiewskiego Stanisławskiej (Anny)
Startowa Stary Gaj Staszica (Stanisława) Stefana Banacha
Stefana Batorego Stefana Czarnieckiego Stefana Kisielewskiego Stefana Lelka-Sowy
Stefana Okrzei Stefana Roweckiego Stefana Skoczylasa Stefana Wyszyńskiego (Prymasa)
Stefana Żeromskiego Stefanii Sempołowskiej Stefczyka (Franciszka) Stelmasiaka (Mieczysława)
Sterna (Abrahama) Stokrotki Stolarska Storczykowa
Strażacka Strojnowskiego (Feliksa) Stroma Struga (Andrzeja)
Strumykowa Strzelecka Strzembosza (Tomasza) Strzeszewskiego (Czesława)
Stwosza (Wita) Sucha Sudecka Sulisławicka
Symfoniczna Sympatyczna Szafirowa Szaniawskiego (Jerzego)
Szańcowa Szarotkowa Szarych Szeregów Szaserów
Szczecińska Szczepańskiego (Czesława) Szczerbowskiego (Antoniego) Szczęśliwa
Szczygla Szczytowa Szelburg-Zarembiny (Ewy) Szeligowskiego (Tadeusza)
Szerokie Szewczyk (Małgorzaty) Szewska Szklana
Szklarniana Szkolna Szmaragdowa Szpinalskiego (Stanisława)
Szpitalna Sztajna (dr. Józefa) Szwajcarska Szwedzka
Szwejka Szwoleżerów Szymanowskiego (Karola) Szymańskiego (Aleksandra)
Szymona Szymonowica Szymonowica (Szymona)
Wacława Gralewskiego Wacława Lasockiego (dr.) Wacława Moritza Wacława Rogińskiego
Wacława Sieroszewskiego Wadowskiego (ks. Jana) Wajdeloty Walecznych
Walerego Wróblewskiego Waleriana Łukasińskiego Wallenroda (Konrada) Wandy
Wandy Papiewskiej Wapienna Wapowskiego (Bernarda) Warmińska
Warszawska (al.) Watykańska Wawrzynowa Wądolna
Wąwozowa Wertera Wesoła Westerplatte
Weteranów Węglarza (Stanisława) Węglinek Węglowa
Wiązowa Widok Wiejska Wielka
Wielkopolska Wieniawska Wieniawskich (Braci) Wiercieńskiego (Henryka)
Wiertnicza Wierzbowa Wigilijna Wiklinowa
Wiktora Ziółkowskiego Wiktoryn Wilcza Wileńska
Willowa Wincentego Pola (rondo) Wincentego Witosa (al.) Wiosenna
Wirowa Wiślan Wiśniowa Wita Stwosza
Witolda Chodźki Witolda Klepackiego Witolda Pileckiego (Rotmistrza) Witolda Urbanowicza (Generała)
Witosa (Wincentego, al.) Władysława Andersa (al.) Władysława Broniewskiego Władysława Cholewy
Władysława Czarkowskiego Władysława Grabskiego Władysława Jagiełły Władysława Kunickiego
Władysława Olechnowicza Władysława Orkana Władysława Petrykiewicza Władysława Raginisa (kpt.)
Władysława Ruckiego Władysława Sikorskiego (gen., al.) Władysława Stanisława Reymonta Włościańska
Wodna Wodopojna Wojciecha (św.) Wojciecha Bogusławskiego
Wojciecha Danielskiego (ks.) Wojciecha Kiwerskiego Wojciecha Korfantego Wojciecha Oczki
Wojciecha Sieciecha Wojciecha Żywnego Wojciechowska Wojenna
Wokulskiego Wolińskiego (Henryka) Wolska Wołynian
Woronieckiego (Jacka) Wośki (prof. Ignacego) Wójtowicza (Michała) Wólczańska
Wrocławska Wrońska Wrotkowska Wróbla
Wróblewskiego (Walerego) Wschodnia Wspólna Wyczółkowskiego (Leona)
Wygodna Wygon Wylotowa Wysockiego (Piotra)
Wyspiańskiego (Stanisława) Wyszyńskiego (Prymasa Stefana) Wyścigowa Wyzwolenia
Wyżynna


Zaindeksowano 20359976 ksiąg wieczystych. Zebrano dane 34608910 działek, 1720578 budynków, 7609992 lokali.